Start
Świąteczna promocja

Świąteczna promocja FILM JEZUS na DVD + książki Widziałem Jezusa oraz Dotyk Jezusa 20 PLN za zestaw

Przed Wielkanocą mamy ofertę specjalną: Film JEZUS na DVD w 4 językach plus dwie książki Paula Eshlemana jednego ze współtwórców filmu: Widziałem Jezusa i Dotyk Jezusa zawierające wiele prawdziwych i pasjonujących historii jakie wydarzyły się przy okazji wyświetlania tego niezwykłego filmu w różnych miejscach na świecie.

Produkt można zakupić klikając TUTAJ  

Słuchowisko Historia Jezusa + książki Widziałem Jezusa oraz Dotyk Jezusa 20 PLN za zestaw

Oferta specjalna przed Wielkanocą – Słuchowisko Historia Jezusa na CD z najznakomitszymi polskimi aktorami w obsadzie (m. in Krzysztof Kolberger jako Narrator, Andrzej Ferenc, Arkadiusz Bazak, Krzysztof Gosztyła i inni) oraz dwie książki Paula Eshlemana jednego ze współtwórców filmu JEZUS Historia Jezusa i Dotyk Jezusa przedstawiające wiele niezwykłych historii towarzyszących pokazom tego filmu na świecie.

Produkt można zakupić klikając TUTAJ  

Czytaj całość...
Film Jezus ma już 30 lat
jesus-film-header.jpg

W październiku mija 30 lat od daty powstania Filmu Jezus i związanego z nim projektem misyjnym i ewangelizacyjnym.  Film powstał 1979 roku i dotychczas został przetłumaczony na 1066 języków. Więcej informacji kliknij TUTAJ
Na świecie w przeciągu 30 lat  w trakcie publicznych i prywatnych projekcji obejrzało go o.k. 6 miliardów ludzi. Dzięki temu o.k. 225,873,101 osób podjęło decyzję zaufania w swoim życiu Jezusowi Chrystusowi. Więcej informacji kliknij TUTAJ W tym w Polsce od 1994 roku o.k. 554 300 osób obejrzało film na publicznych pokazach i z tego o.k. 22 ooo osób podjęło decyzję zaufania w swoim życiu Jezusowi Chrystusowi.
W oparciu o Filmu Jezus powstał filmy: Opowieść o Jezusie - wersja dla dzieci i młodzież oraz Maria Magdalena - film dla kobiet oraz słuchowiska Jezus i Opowieść o Jezusie.

Dziękujemy Bogu za 30 letnią służbę chrześcijan pracujących w  Ruchu Nowego Życia oraz wielu wolontariuszy z różnych Kościołów, ruchów, ośrodków misyjnych i organizacji chrześcijańskich korzystających w dziele ewangelizacji z Filmu Jezus.

Polski zespół służby Filmu Jezus

 

Film Jezus można nabyć w naszym sklepie.
Chcesz kupić Film Jezus TUTAJ
Chcesz kupić film Opowieść o Jezusie kliknij TUTAJ
Chcesz kupić film Maria Magdalena kliknij TUTAJ

Film Maria Magdalena

maria z magdalinew.jpg

Film powstał w USA w 2006 roku i od tego czasu był pokazywany w wielu krajach świata, wszędzie spotykając się z bardzo ciepłym przyjęciem. W marcu 2007 roku odbył się pokaz w siedzibie ONZ w Nowym Jorku z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

„Maria Magdalena” jest szczególnym filmem, niosącym przesłanie o wartości i godności kobiet we współczesnym świecie, gdzie mimo osiągnięć cywilizacyjnych wciąż jeszcze mają miejsce sytuacje świadczące o ich dyskryminacji.

Więcej informacji o filmie na stronie www.mariamagdalenafilm.pl

Chcesz zorganizować projekcję Więcej informacji tutaj
Czytaj całość...
Film Maria Magdalena DVD
magda.gif

NOWOŚĆ W NASZYM SKLEPIE 

Film Maria Magdalena płycie DVD

cena: 15 zł

Więcej informacji, kliknij tutaj

Moja historia
2679416283_628f4489e7_m.jpg

Zapraszamy na  kurs owocnego życia chrześcijańskiego i ewangelizacji.

Praktyczne duchowe umiejętności to bardzo krótki, choć intensywny kurs, który pomoże Ci:

• Przemyśleć co jest istotą dynamicznego i owocnego życia chrześcijańskiego

• Nauczyć się w prosty sposób przedstawiać Ewangelię innym

• Napisać i przygotować do druku swoją własną historię jako narzędzie do dzielenia się Ewangelią

• Podjąć pierwsze próby prowadzenia innych do osobistej więzi z Jezusem

Cały kurs oparty jest o Dzieje Apostolskie. Składa się z dwóch dni, między którymi przewidziano 6 tygodni na wykonanie zadań praktycznych. Każda osoba, która ukończy kurs otrzyma 250 egzemplarzy książeczki Moja Historia z własnym świadectwem. Udział w kursie jest bezpłatny, uczestnik pokrywa jedynie część kosztów druku jego książeczki, które zależne będą od nakładu całości.

Pierwsze spotkanie: Sobota, 23 stycznia 2010 r. Sala konferencyjna AGAPE Ul. Polnej Róży 1 w godzinach od 9.30 do około 17.00 (termin drugiego spotkania zostanie ustalony na sesji 23 stycznia)

Zgłoszenia prosimy kierować do Janusza Sylwestrowicza

tel. 0-22 648 98 42,

e-mail:

Poniżej program kursu...

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 10 z 17
 
 
Góra Góra